Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Nazilli Çıkışlı Turlar

Nazilli Çıkışlı Turlar

Nazilli Çıkışlı Turlar

Nazilli Çıkışlı Düzenlenen Turlar

Nazilli çıkışlı düzenlenen turlar Nazilli’de yaşayan insanların her türlü isteğine hitap edebilecek türdedir. Yurt dışı da dahil olmak üzere hemen hemen her şehre turlar düzenlenmektedir. Uzak ve gezilecek mekanları çok olan yerlerde konaklamalı olarak seyahatler yapılmaktadır. Bu turlar arasında Batı Karadeniz turu, Doğu Karadeniz ve Batum turu, Güneydoğu ve Azerbaycan turu, İstanbul turu, Doğu Anadolu gezisi gibi pek çok farklı seçenek vardır. Turlar sırasında her türlü hizmet verilmektedir. Verilen hizmetlerin büyük kısmı tur firmaları aracılığıyla karşılanmaktadır. Ayrıca profesyonel rehberler sayesinde gezilen yerlerden maksimum verim alınmış olur. Bir turla geziye katılmak isteyen insanlar gitmek istedikleri yere ve bütçelerine göre sunulan seçeneklerden kendilerine uygun olanı seçerler. Her pakete göre içerikler de farklılaşmaktadır.

Nazilli Çıkışlı Aktivite Turları

Nazilli çıkışlı turlar arasında aktivite turları çok fazla ilgi görmektedir. Pamukkale balon turu bunlardan birisidir. Balon turu aktivitesinden önce güvenlik önlemleri açısından uçuş pilotları günlük hava kontrollerini yaparlar. O günün hava şartlarına göre pilot tarafından uygun görülen kalkış noktasından havalanıp Beyaz Cennet Pamukkale ve Hierapolis Antik Kenti gökyüzünden izlenir. Balon gezisi ortalama bir saat sürer. Bir diğer aktivite turu ise ekstrem sporu meraklılarını yakından ilgilendiren yamaç paraşütüdür. Yamaç paraşütü için Pamukkale’ye tur düzenlenir. Uçuş ekibiyle Pamukkale’ de koca çukurda buluşulur ve Dinamit Tepesine araçlarla çıkılır. Sonrasında eğitmenlerden kısa bir eğitim alınmasının ardından eğitmenlerle beraber paraşüt turu yapılır.

Nazilli Çıkışlı Günübirlik Turlar

Nazilli çıkışlı turlar arasında günübirlik turlar pek çok insan tercih edilmektedir. Çünkü insanlar yoğun iş tempoları arasında ufak bir kaçamak yapmayı istemekteler. Ayrıca günübirlik gerçekleştirilen turlarda gidilecek mesafe yakın olduğundan insanlar pek fazla yorulmazlar. Nazilli’den günübirlik olarak Pamukkale termal, Ayvalık, Antalya, Eskişehir, Davraz, Nikfer kayak turu, İzmir, Çanakkale şehitlik turu, Fethiye-Saklıkent, Salda Gölü, Şirince Kasabası, Uludağ, Kazdağları-Ayvalık-Cunda başlıcaları olmak üzere pek çok seçenek sunulmaktadır. Çünkü Nazilli konum itibariyle pek çok doğal harikaya yakın durumdadır. Bu durum Nazilli’de yaşayan insanlar için bir avantajdır.

Yorumlar
yorum Yap