Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Denizli Çıkışlı Turlar

Denizli Çıkışlı Turlar

Denizli Çıkışlı Turlar

Denizli Çıkışlı Seyahat Turları

Denizli çıkışlı seyahat turları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Neredeyse her bütçeye uygun Denizli çıkışlı turlar bulunmaktadır. Günübirlik, konaklamalı veya tekne türü olmak üzere birden fazla kategoride çekişti seçeneklerle hizmet sunulmaktadır. Müşteriler istedikleri turların içerikleri hakkında seyahat firmalarından bilgi alıp kararlarını verebilir. Seçilen firmaya ve seyahat programına göre içerikler değişmektedir.

Denizli Çıkışlı Günübirlik Turlar

Eskişehir turu günübirlik Denizli çıkışlı turlardan birisidir. Bu turu tercih edenler günübirlik de olsa hayatları boyunca unutamayacakları eşsiz bir gün geçirirler. Eskişehir’in en önemli yerleri tecrübeli bir rehber eşliğinde ve ayrıntılı bir şekilde gezilir. Masal Şatosu, Devrim arabası, Balmumu Heykeller Müzesi, Porsuk Çayı, Sagolasos Parkı, Odunpazarı evleri, Lületaşı Müzesi, Kurşunlu Külliyesi bu yerlerin en bilindikleridir. Çanakkale turu da günübirlik Denizli çıkışlı turlar arasındadır. Çanakkale turları genellikle şehitlik temalı olarak düzenlenmektedir. Kilitbahir Kalesi, Alçıtepe, Gelibolu 57. Alay Şehitliği, Çanakkale Anıtı, Anzak Koyu, Conkbayırı gibi tarihimizde büyük önem arz eden mekanlar rehberler eşliğinde gezilir. Duygu yüklü güzel bir seyahat macerası yaşanır.

Denizli Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Konaklamalı turlar Denizli çıkışlı turlar arasında çok fazla tercih edilir. Çünkü doğal olarak günübirlik turlara göre daha farklı seçenekler müşterilere sunulmaktadır. İstanbul Turu, Kapadokya-Konya turu, Batı Karadeniz turu, GAP turu, Doğu Anadolu turu, Doğu Karadeniz-Batum turu gibi çok fazla tur bulunmaktadır. Konaklamalı turlarda konaklanacak yerler, gezilecek mekanlar şirketler tarafından önceden belirlenir.  Bunların dışında Denizli çıkışlı turlar arasında tekne turları da bulunmaktadır. Fethiye ve Marmaris gibi son derece popüler olan yerlere Denizli çıkışlı gezi turları düzenlenmektedir. Tekneyle koylar gezilip, yüzme molaları verilir ve son derece eğlenceli zaman geçirilmiş olunur. Denizli çıkışlı turlar arasında trenle gerçekleştirilen turlar da bulunmaktadır. Doğu Ekspresi ile Kars turu, Doğu Ekspresi ile Karadeniz-Batum turu, Doğu Ekspresi ile Doğu Anadolu turu, Van Gölü Ekspresi ile Van-Doğubayazıt turu, Doğu Ekspresi ile Kars-Tiflis-Batum-Doğu Karadeniz turu, Van Gölü Ekspresi ile Van-Kars-Erzurum turu tren turu seçenekleri arasında yer almaktadır. Tren meraklıları için bu tarz turlar vazgeçilmezdir.

Yorumlar
yorum Yap